بارها ,قدرت ,میشود ,هربار ,کلمه ,کمکم ,کلمه قدرتبارها شده که از خدا خواستم کمکم کند.بارها گفتم خدایا خواهش میکنم اینبار هم به جای من چاره ای بیاندیش و به کلمه قدرت بده...بارها گفته ام سعی میکنم دیگر درگیر هیچ مسئله ی حل نشده ای نشوم.و خدا بارها کمکم کرده...و من بارها دوباره و دوباره درگیر شدم.

همیشه در نود و نه درصد مواقع همه چیز درست شد...گاهی یک شبه...گاهی یک هفته ای...گاها یک ماهه...اما بالاخره بعد از کلی اشک و اندوه رسیدیم به آرامش...به لبخند... و بودم و دیدم که چقدر خوشحالی آدمها خوشحال کننده است.

هربار آدمها و درگیریهایشان پیچیده تر میشود.هربار مطمئنانه قول میدهم همه چیز بهتر خواهد شد.هربار یادم می آید که به عظمت و قدرت خدایی که رحمان و رحیم و صبور است معتقدم.

هر بار میگویم خدایا...به حق عظمتت به کلمه قدرت بده...به کلمه قدرت بده و به حق قدرتت به قلبمان آرامش ببخش.

و حالا برای بار چندم...رسیده ام به اول خط...جز اینکه از خدا بخواهم کمکم کند و تنهایم نگذارد،چه کار میشود کرد؟

امشب که یکهو گفت ''ببخشید سر دردام همیشه واسه توعه'' نشستم گریه کردم و از خودم پرسیدم ''چه طور به خودم اجازه میدهم که فقط بنشینم دست روی دست بگذارم و اشک بریزیم و با چه حقی و با کدام دل میتوانم به تنهایی فرصت معجزه را از کلمات بگیرم؟''

با اینکه میدانم این اخرین بارم نیست اما...کاش اینبار هم خدا کاری کند...میشود دعا کنید؟

#برای حال دل هم...دعا کنیم.برای سلامتی.برای عشق.برای ارامش.برای امیدواری.برای صلح.برای علم.برای هنر.برای غذا.برای دوستی.برای صمیمیت.برای شعور.برای گشایش.برای خوشبختی...دعا کنیم.

منبع اصلی مطلب : سیب
برچسب ها : بارها ,قدرت ,میشود ,هربار ,کلمه ,کمکم ,کلمه قدرت
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : شرمنده تر از منم پیش خدا وجود داره؟